اجاره جرثقیل خودرونده

اجاره جرثقیل خودرونده

اجاره جرثقیل خودرونده در تهران

اجاره جرثقیل در تهران با شرکت جرثقیل رضا می تواند راحتی و آسایش را برای هموطنان تهرانی ایجاد نماید. اجاره جرثقیل در تهران با این شرکت که ارائه دهنده خدمات ویژه و گوناگونی می باشد. یکی از این خدمات این شرکت اجاره جرثقیل های خودرونده می باشد. در ادامه به توضیح اجاره جرثقیل خودرونده می پردازیم.

ویژگی های جرثقیل خودرونده:

جرثقیل های خودرنده دارای خصوصیت ها و ویژگی هایی هستند که باعث استفاده و مورد توجه قرار گرفتن آن ها شده است. یکی از کار هایی که جرثقیل های خودرونده انجام می دهد حمل و انتقال بار ها می باشد.
البته این نکته حائز اهمیت است که این نوع از جرثقیل ها توانایی انتقال بار های سبک را دارند. بار هایی که وزن کمی داشته باشند و یا خودرو های سبک وزن.
این نوع از جرثقیل ها شباهت های زیادی به جرثقیل های کامیونی دارند. که تفاوت اصلی آن در حمل و انتقال و جا به جایی انواع مختلف بار هاست.

برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تماس های ۰۹۱۲۱۳۸۲۲۵۰ یا ۰۲۱۳۳۸۶۹۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.

اگر بخواهیم از ویژگی های دیگر این نوع از جرثقیل ها صحبت کنیم می توان به کار کردن راحت و آسان آن اشاره نمود. همچنین سرعت کار با آن راحت است، فضای مورد نیاز برای آن کم است و برای حمل و نقل از مکانی به مکان دیگر راحتر و سریع تر صورت می گیرد.

اجاره جرثقیل خودرونده

اجاره جرثقیل خودرونده

قیمت اجاره جرثقیل های خودرونده:

قیمت این نوع از جرثقیل ها ثابت و بر اساس مصوبه آن می باشد. ولی به عواملی مانند مسافت حمل و نقل بار بر روی قیمت تاثیر گذار خواهد بود. هر چقدر این مسافت بیشتر و طولانی تر باشد قیمت نیز بیشتر خواهد شد.
جرثقیل رضا آماده اجاره جرثقیل در این نوع از جرثقیل ها به هموطنان تهرانی می باشد. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با شماره تماس های ۰۹۱۲۱۳۸۲۲۵۰ یا ۰۲۱۳۳۸۶۹۲۸۱ تماس حاصل فرمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *