اجاره جرثقیل کفی

اجاره جرثقیل کفی

اجاره جرثقیل کفی و جرثقیل رضا:

یکی از خدمات اجاره جرثقیل در تهران توسط شرکت جرثقیل رضا اجاره جرثقیل کفی می باشد. اجاره جرثقیل با کمک مناسب ترین و با کیفیت ترین جرثقیل ها و همچنین رانندگان متخصص در این زمینه توانسته است در بین رقبای خود نامی آشنا و تبدیل به برند شود. شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و اطلاع از قیمت های اجاره جرثقیل در تهران و انواع جرثقیل ها با شماره تماس های ۰۲۱۳۳۸۶۹۲۸۱ یا ۰۹۱۲۱۳۸۲۲۵۰ تماس حاصل فرمایید.
در ادامه به توضیح جرثقیل کفی و خدمات آن می پردازیم.

جرثقیل کفی دار چیست؟

نام دیگر جرثقیل کفی، موبایل کرین می باشد. جرثقیل های کفی دار در پشت خود کفی دارند و از این طریق می توانند اجسام را حمل و نقل و جا به جا نمایند. اجاره جرثقیل کفی به چند نوع مختلف تقسیم بندی می شود:
جرثقیل کفی ۳ تن
جرثقیل کفی ۵ تن
جرثقیل کفی ۷ تن
جرثقیل کفی ۱۰ تن
جرثقیل کفی ۱۵ تن
هر کدام از این جرثقیل ها دارای مزایا و خدمات منحصر به فرد خود می باشند. البته جرثقیل های کفی خدمات یکسانی نیز دارند که در ادامه به توضیح مزایای کلی این جرثقیل ها می پردازیم. این نکته نیز حائز اهمیت می باشد که اجاره جرثقیل کفی ۵ تن نسبت به سایر جرثقیل های کفی دار کاربرد بیشتری دارد.

جرثقیل کفی

جرثقیل کفی

خدمات اجاره جرثقیل کفی:

خدمات اجاره جرثقیل کفی به شرح زیر می باشد:
برای جا به جا کردن و حمل کانکس ها و وسایل سنگینی که وزن زیادی دارند.
برای نصب تیر برق های فشار قوی و ضعیف مورد استفاده قرار می گیرند.
برای حمل و تخلیه میلگرد ها.
برای نصب انواع اسکلت های صنعتی مورد استفاده قرار می گیرد.
در استفاده از جرثقیل های کفی دار باید نکات ایمنی مربوط به استفاده از این وسیله را رعایت نمود. رعایت کردن این نکات وظیفه شرکتی می باشد که از آن جرثقیل را کرایه نموده اید. در صورتی که ایمنی رعایت نشود احتمال به وجود آمدن حوادث جبران ناپذیر افزایش می یابد.

اجاره جرثقیل توسط شرکت جرثقیل رضا این اطمینان خاطر را برای همه هموطنان عزیز ایجاد می کند که تمامی کار ها به صورت کاملا اصولی و با رعایت تمامی نکات ایمنی صورت می پذیرد پس با خیال راحت حمل و نقل های خود را به بسپارید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *