اجاره جرثقیل سبد دار

اجاره جرثقیل سبد دار

اجاره جرثقیل سبد دار چگونه است؟

اجاره جرثقیل سبد دار یکی از انواع جرثقیل ها و جز خدمات شرکت جرثقیل رضا می باشد. این نوع از جرثقیل ها برای کار در ارتفاعات مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. جرثقیل های سبد دار را به ماشین های متفاوتی مانند نیسان ها و کامیون ها متصل می کنند و برای کاربرد های مختلف از آن ها استفاده می نمایند.

اجاره جرثقیل سبد دار

اجاره جرثقیل سبد دار یکی از خدمات اجاره جرثقیل با شرکت جرثقیل رضا می باشد. شما می توانید برای انجام کار های خود و همچنین اطلاع از ظرفیت کابین و تعداد نفرات لازم در این زمینه و مواردی که در آن نخصص ندارید با شماره تماس های ۰۲۱۳۳۸۶۹۲۸۱ یا ۰۹۱۲۲۷۸۱۷۰۷ تماس حاصل فرمایید و از مشاوره رایگان این شرکت بهره مند شوید.

شرکت جرثقیل رضا که خدمات آن اجاره جرثقیل در تهران می باشد به صورت ۲۴ ساعته آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. این شرکت به کمک افراد متخصص و زبده در این زمینه و رانندگانی کاربلد این اطمینان را به شما عزیزان خواهد داد که کار هایتان به درستی و به موقع انجام خواهد شد.

همچنین اپراتور های متخصص نیز در هنگام انجام کار آن جا حضور خواهند داشت تا در هنگام بروز مشکل جلوگیری های لازم را به عمل آورند.

کاربرد های جرثقیل سبد دار:

اجاره جرثقیل سبد دار که نام دیگر آن جرثقیل های کابین دار نیز هست برای مصارف گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از موارد آن برای تعمیرات تیر های برق، چراغ های راهنما و غیره… می باشد، می توان به آن اشاره نمود. کابین جرثقیل های سبد دار ظرفیت های مختلفی دارد و تعداد افرادی که قرار است در آن قرار بگیرند نیز تعیین کننده ظرفیت کابین خواهد بود.

همچنین تعداد افرادی که در کابین قرار می گیرند مشخص خواهد کرد که تا چه اندازه کابین می تواند در ارتفاعات قرار بگیرد. در سبد ها یک یا دو نفر می تواند کار کنند. برای تعداد بیشتر باید هماهنگی های لازم با شرکت اجاره کننده جرثقیل انجام شود. همچنین نکته دیگری که اجاره جرثقیل سبد دار آن را داراست حرکت کردن سبد یا کابین حین انجام کار می باشد.

البته کاربرد اصلی این جرثقیل ها همان طور که قبلا اشاره شد کار کردن در ارتفاعات می باشد. اگر بخواهیم مثال هایی را در این زمینه بیان کنیم می توان گفت: اگر سقفی در ارتفاع زیاد باشد و قصد تعمیر آن را داشته باشیم، برای پروژه های عمرانی و ساختمانی از جمله نمای ساختمان ها، برای کار در انبار ها و کارخانه ها و غیره… از جمله کاربرد های آن می باشد.

اجاره جرثقیل سبد دار

اجاره جرثقیل سبد دار

نکات ایمنی کار با جرثقیل سبد دار:

نکاتی که نیاز به رعایت کردن آن وجود دارد این است که باید از سالم بودن جرثقیل اطمینان حاصل شود. همچنین این که جرثقیل سبد دار باید دارای گواهینامه سلامت باشد.
نکته بعدی که باید به آن توجه شود سلامت خود راننده است. راننده حق خوردن، آشامیدن و استعمال دخانیات را در حین انجام کار ندارد. افرادی که قرار است در کابین جرثقیل قرار بگیرند باید از کلاه و کمربند ایمنی حین انجام کار استفاده کنند. رعایت اینگونه نکات ایمنی از بروز خطرات و وقوع اتفاقات مختلف جلوگیری خواهد کرد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *