جرثقیل کفی ۳ تن

جرثقیل کفی ۳ تن

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن در تهران

جرثقیل کفی ۳ تن برای مصارف مختلفی کاربرد دارد. شما می توانید برای حمل و نقل و جا به جایی اجسام سنگین در داخل شهر و بیرون از شهر و همچنین بالابری نیز از جرثقیل کفی ۳ تن استفاده نمایید. همچنین این بالابری به صورت کابین دار یا بدون کابین نیز می تواند صورت بگیرد.
اجاره جرثقیل کفی ۳ تن با شرکت جرثقیل رضا تمامی امکانات و نیاز های شما عزیزان را برآورده می کند که این کار توسط متخصصین کاربلد در این زمینه صورت می گیرد.

بهترین شرکت اجاره جرثقیل ۳ تن:

شما عزیزان می توانید با دانستن ویژگی های جرثقیل ۳ تن کار متناسب با آن را بشناسید و کاربردی که در حین استفاده از آن دارید را درک کرده و خواسته خود را بیان نمایید. در صورت نداشتن اطلاعات کافی در این زمینه می توانید با مشاوره رایگان شرکت جرثقیل رضا برای اجاره جرثقیل در تهران با شماره تماس های ۰۲۱۳۳۸۶۹۲۸۱ یا ۰۹۱۲۱۳۸۲۲۵۰ تماس حاصل فرمایید.

شرکت جرثقیل رضا ارائه دهنده خدمات اجاره جرثقیل ۳ تن می باشد.

این شرکت به کمک اپراتور های ماهر و متخصص در این زمینه این اطمینان را به شما خواهند داد که خواسته های شما را به بهترین نحو ممکن به انجام می رسانند.

همچنین سرویس دهی آسان و سریع و جلوگیری از اتلاف وقت کاری است که این شرکت به انجام دادن آن متعهد می باشد.

ویژگی های جرثقیل کفی ۳ تن

جرثقیل کفی ۳ تن دارای ویژگی های متعددی است. از این جرثقیل برای حمل و نقل اجسام سنگین مورد استفاده قرار می گیرد. اما اگر از جک مخصوص آن استفاده شود می تواند به جرثقیل ثابت تبدیل شود و از آن استفاده کند. بوم هایی که در این جرثقیل مورد استفاده قرار گرفته است قابلیت استفاده شدن در ارتفاعات را دارد.
همچنین این جرثقیل می تواند سبد و یا کابین نیز داشته باشد. جرثقیل کفی ۳ تن دارای تجهیزات ایمنی زیادی است که نگرانی ها را در جهت کار با آن راحت می نماید.

این جرثقیل ها برای جا به جایی بار های مختلفی مناسب هستند و به دلیل داشتن کفی امن ‌ترین نوع جرثقیل می باشند. اجاره جرثقیل سه تن برای حمل بار هایی مانند: ماشین‌ ها، تجهیزات کارخانه ‌‌ها و کارگاه ‌ها، حمل خودرو، حمل کانکس‌ ها و غیره… کاربرد های اساسی دارد.
جرثقیل های ۳ تن برای امداد رسانی نیز مورد استفاده قرار می گیرند. اندازه ای که این جرثقیل دارد باعث تردد راحت در شهر و استفاده آسان از آن شده است. بنابراین بهترین گزینه برای حمل بار می باشد و برای انجام کار های زیادی نیز پیشنهاد می شود.

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

اجاره جرثقیل کفی ۳ تن

نکات ایمنی کار با جرثقیل

از جمله مهم ترین کار هایی که باید در اجاره جرثقیل انجام شود رعایت نکات ایمنی مرتبط با آن جرثقیل می باشد که ادامه به توضیح آن پرداخته ایم.

نکات ایمنی که در جرثقیل کفی ۳ تن باید به آن توجه شود این است که :

باید از سالم بودن جرثقیل و درست بودن تمامی قسمت های آن اطمینان حاصل کرد.

شرایط آب و هوایی را نیز در نظر گرفته و در صورت طوفانی بودن هوا کار را به تعویق بیندازد.

وزن بار نباید از جرثقیل بیشتر باشد. همچنین در صورت یکی بودن آن باید قبل از شروع کار آن را چک کرد، ابتدا بار را تا نیم متر بالا آورده و در صورت مشکل نداشتن جرثقیل بقیه کار را نیز انجام دهد.

اپراتور نیز باید از لحاظ روحی و جسمی سلامت کامل داشته باشد که در حین کار با جرثقیل دچار مشکل نشده و از به وجود آمدن خسارات مالی و جانی جلوگیری به عمل آورد.

باید وسایل پیشگیری از خطرات احتمالی نیز در محل وجود داشته باشد که در صورت بروز مشکل به سرعت آن را رفع نمایند.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *